Службу аеротаксі запустили у Гонконзі. ВІДЕО

Службу аеротаксі запустили у Гонконзі

Поки відразу кілька великих компаній активно тестують власні прототипи екологічно чистих аеротаксі, в Гонконзі вже з’явилася діюча комерційна мережа міського повітряного транспорту. Її клієнтам доступні туристичні польоти над мальовничими районами острова.

Китайська компанія EHang уклала договір з гонконгською Greenland Hong Kong Holdings Limited на запуск першого в світі парку аеротаксі. Польоти будуть здійснюватися на апаратах EH216 AAV, оснащених електричними двигунами.

Екзотичний транспорт розрахований на туристів, а також місцевих жителів, які хочуть подивитися на місто з висоти пташиного польоту.

З борту компактного повітряного судна можна буде побачити місцевість, розташовану недалеко від споруджуваного аеропорту Чжаоцін-Дельта-Хаб. У “екскурсію” також входить безліч визначних пам’яток, в тому числі 7 природних озер і водно-болотних угідь площею 3 мільйони квадратних метрів.

EHang не збирається зупинятися на досягнутому, заявляючи, що в найближчі роки новий ринок може принести не менше 9 мільярдів доларів прибутку тільки в Китаї.

Точні технічні характеристики повітряного транспорту не вказуються. Також відомо, що польоти здійснюватимуться на надмалій висоті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *