Екатепек-де-Морелос, Мексика

Екатепек-де-Морелос, розташований в штаті Мехіко, – одне з найдинамічніших мексиканських міст. Міський статус воно отримало в 1980 році, а зараз в цьому мегаполісі налічується вже близько 1,7 млн жителів. Якщо ви віддаєте перевагу пізнавальному відпочинку в Мексиці, то поїздка в Екатепек (так зазвичай його називають самі городяни) стане відмінним рішенням. Найбільше з передмість Мехіко здатне порадувати пам’ятками своїх гостей.

Екатепек заснований досить пізно, в 1877 році; незабаром до його назви, що означає в перекладі “вітряний пагорб”, було додано прізвище Х. М. Морелоса – одного з героїв війни за незалежність Мексики. У число головних визначних пам’яток Екатепек входить Музей Каса-де-Морелос, експозиція якого присвячена легендарному мексиканському герою. Багатьох туристів приваблює собор Святого Серця Христа, – чудовий зразок мексиканської архітектури кінця XX століття.

Оскільки переважна більшість будівель і споруд в цьому передмісті Мехіко побудовано в останні три десятиліття, то поїздка в Екатепек може зацікавити мандрівників, які захоплюються досягненнями сучасної архітектури. Інтерес у туристів викликають в Екатепек храми, зведені в кінці XIX – початку XX століть. Цінителів пам’ятників старовини привертає церква Святого Христофора, побудована в 1562 році.

Коли в цей куточок сучасної Мексики прийшли іспанці, вони звели тут обитель, біля якої не утворилося поселення. Що стосується монастиря, то він існував досить довго, церква Святого Христофора була побудована на його території. Знайомство з храмами колоніальної епохи припускають і поїздки Кубою – ця латиноамериканська країна, як і Мексика, викликає інтерес і у шанувальників пізнавального туризму, і у цінителів екскурсійного відпочинку.

Широку популярність Екатепек принесла унікальна знахідка – в 1995 році в околицях міста, біля греблі, збудованої в старовину ацтеками, були виявлені останки мамонта, який жив приблизно 12 500 років тому. Що стосується пам’яток стародавньої культури, що збереглися до наших днів, то величезний інтерес у туристів, відпочиваючих в Екатепек, викликають руїни великого міста Теотіуакан, розташовані в 30 хвилинах їзди.

Розквіт цього поселення припав на раннє Середньовіччя, тоді, за оцінками археологів та істориків, тут налічувалося до 200 тисяч жителів. У VII столітті всі люди покинули місто, більше з тих пір тут ніхто не жив. Туристи можуть побачити руїни житлових і громадських будівель, а найбільший інтерес викликає площа, по кутах якої розташовані 4 піраміди. В історії цього міста багато загадок, навіть його назва означає в перекладі “ми не знаємо, як воно називається”.

Любителів живопису манить до Екатепеку Музей сучасного мистецтва, що знайомить з творчістю художників різних країн. У шанувальників шопінгу інтерес викликають численні бутіки і торгові центри, наявні в цьому мексиканському мегаполісі. Екатепек може здатися справжнім раєм для прихильників гастрономічних турів, – тут налічується велика кількість ресторанів, що пропонують страви різних країн і народів світу.

Відпочинок в Екатепек передбачає поїздки в Мехіко, це місто пов’язане зі столицею країни лінією метро, тому на дорогу йде мало часу. Місто Екатепек-де-Морелос відрізняється великою кількістю розважальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *