Організація подорожі до Чилі

Практичні поради щодо організації подорожі до Чилі

Прибуття

Літаком

Майже всі міжнародні рейси з США і Європи прибувають в аеропорт Сантьяго протягом усього дня, а рейси з Австралії і з Таїті – раз на день. На більшості регіональних маршрутів рейси виконуються два рази в день.

Прямі рейси в Чилі виконуються з США, Європи, Нової Зеландії, з Таїті і з багатьох латиноамериканських аеропортів. Майже всі міжнародні рейси прибувають в міжнародний аеропорт Сантьяго імені Артуро Мерино Бенітеса, який також називають “Пудауель”. Національний авіаперевізник LAN виконує більшість міжнародних внутрішніх рейсів. Деякі рейси з Аргентини прибувають в аеропорт імені Карлоса Ібаньєс дель Кампо в Пуерго-Монте.

Дорога з аеропорту “Пудауель” і в аеропорт Сантьяго

Аеропорт розташований в 26 км на захід від центру міста. Якщо у вас замовлені місця в готелі, то в більшості випадків вам організують трансфер. Найпростіше дістатися до центру міста на автобусі з кінцевою зупинкою на площі Ла-Монеда. Тариф в таксі теж цілком прийнятний – від 15 до 20 доларів США. Квитки на мікроавтобуси можна придбати в залі прибуття: всього за 8-10 доларів вас доставлять прямо до готелю.

Паспорти і візи

Туристам з Північної Америки і Європи після прибуття зазвичай видають 90-денну туристичну візу. Існують також багаторазові візи для громадян США (100 доларів), Канади (50 доларів) і Австралії (30 доларів), що прибувають тільки повітряним, а не наземним транспортом. Це одноразовий збір, що поширюється на весь час дії паспорта.

Громадянам України з недавніх пір віза для відвідин Чилі не потрібна.

Митниця

Кожен пасажир може безмитно ввести в країну наступні товари: 400 сигарет, 50 сигар або 500 г тютюну, 2,5 л алкогольних напоїв або парфумерії для особистих потреб. Ввезення або вивезення заборонених лікарських препаратів строго карається; якщо вам необхідно вживати якісь ліки, обов’язково майте при собі рецепт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *