Криптовалюти: останні новини

Криптовалюти

У Сполучених Штатах Америки у штаті Гаваї було запропоновано два законопроекти про введення у грошові перекази електронної криптовалюту. Криптовалюта за своєю суттю це один із різновидів цифрових валют, створення та контроль якої здійснюється криптографічними методами. Як такий облік цих електронних грошових валют децентралізовано, а її вартість залежить від багатьох чинників, зокрема й так званого показника indeks strahu чи то пак Fear and Greed Index. Повністю він перекладається як Індекс страху та жадібності, а детальний його опис можна знайти на спеціалізованому ресурсі cryptonovunu.com. До речі, якщо ви цікавитеся криптовалютами, то цей сайт обов’язково додайте собі в закладки.

Закони щодо криптовалюти на Гаваях

Ці два законопроекти штату Гаваї були спрямовані на те, щоб ввести криптовалюту у сферу грошових переказів цим штатом. У разі ухвалення цього закону, потрібно отримати відповідні ліцензії особам та компаніям, які займаються переказом криптовалюти. Незважаючи на це, компанії, у свою чергу, щоразу повинні будуть інформувати клієнтів про ризики, на які вони йдуть.

Але варто також відзначити той факт, що законопроекти звільняють біржі та компанії зокрема від того, що їм необхідно мати резервний обсяг коштів, який співвідноситься з коштами їхніх клієнтів. Так, наприклад, боячись такої фінансової відповідальності криптовалютна компанія Coinbase припинила свою роботу на території цього штату. Що наводить на висновок – а чи варто взагалі довіряти криптовалюті загалом, якщо компанії, які заробляють на цьому, свідомо відмовляються захищати права своїх клієнтів?

Важливою частиною цього ухваленого закону є той факт, що мешканцям штату роблять невелике застереження. У ньому йдеться про те, що клієнти не захищені і уряд за втрату їхніх коштів ніякої відповідальності не братиме. Це якби є для кожного важливим нагадуванням. Тобто якщо людина вкладає свої реальні гроші в криптовалютну компанію, то вона усвідомлено йде на великий ризик. Адже криптовалюта “на дотик” нічого собою не є в принципі, і даний ринок вкрай не стійкий, що й дозволяє в цій сфері одним людям у буквальному значенні озолотитися, а іншим — часто й втратити все.

Короткий висовок

Криптовалюти — ризикований, але перспективний ринок інвестицій, який щороку розвивається і удосконалюється. Тому завжди треба бути в курсі всіх новин та відслідковувати новації, завдяки яким ваш прибуток тільки буде зростати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *