Зв’язок в Чилі: що варто знати

Зв’язок в Чилі: що варто знати перед поїздкою

Телефони-автомати

Користуватися телефонами-автоматами дорого і складно. Сто песо вистачить лише на одну хвилину розмови, а якщо ви телефонуєте на мобільний телефон, то навіть менше хвилини. Одні автомати приймають тільки монети, інші тільки телефонні картки, треті – і те й інше. Краще знайти переговорний пункт з кабінками, де ціни набагато нижчі.

Міжнародні дзвінки

Переговорний пункт можна знайти навіть в найменшому місті – як і в будь-якій країні, ви заходите в кабінку і набираєте номер. У деяких випадках необхідно повідомити номер клерку, який сам встановить з’єднання і вкаже номер кабіни. Нерідко в кабіні поруч з телефоном встановлено лічильник, на якому відображається вартість розмови. Якщо лічильника немає, на стіні кабіни вивішений прейскурант. Тариф для Європи або Північної Америки зазвичай такий же, як для Латинської Америки.

У загальному випадку мобільний зв’язок приблизно в два рази дорожче стаціонарного. Щоб здійснити міжнародний дзвінок з Чилі, необхідно набрати 00, далі – код країни (для України 38), код міста (для Києва – 044), номер абонента.

Мобільний зв’язок

Якщо Ви плануєте пробути в Чилі досить довго, то зручніше користуватися мобільним телефоном.

Електронна пошта та Інтернет

Підтримувати зв’язок електронною поштою дуже зручно. У кожному місті є інтернет-кафе з похвилинною або в погодинною оплатою – зазвичай не більше долара на годину. Краще мати обліковий запис на POP-сервері, такому, як Yahoo, Hotmail або Gmail, оскільки доступ до них забезпечується практично всюди.

Комп’ютери в інтернет-кафе Чилі більш сучасні, ніж в інших латиноамериканських країнах, і забезпечують високу швидкість, хоча в деяких сільських районах можуть попастися і дуже повільні. Багато комп’ютерів укомплектовані пристроями для запису компакт-дисків, веб-камерами та навушниками з мікрофон.

Електрика

Електричні вилки в Чилі європейського зразка з двома круглими штирями. Напруга в мережі 220 В, частота 50 Гц. Більшості туристів потрібні перехідники, які можна придбати в аеропорту або в будь-якому магазині, що торгує електронікою або комп’ютерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *