Гастрономічні тури на Прикарпатті

Івано-Франківщина неймовірно привабливий для туристів край. Тут зосереджено чимало різноманітних відпочинкових комплексів, мальовничих місцин і красивих пейзажів. Щороку сюди з’їжджається тисячі туристів із всієї України і з інших країн. Туристи відвідують Прикарпаття майже круглий рік. Взимку це здебільшого гірськолижні курорти, влітку відпочинок біля гірських водойм, весна-осінь туристичні походи, збір грибів і просто прогулянки чудовими краєвидами. У Івано-Франківському відділі туризму підсумували 2018 рік і дійшли до висновку, що цього року кількість туристів просто б’є будь-які рекорди, повідомляє Франик.

Туристичні збори від початку цього року вже склали майже 3 мільйони гривень, що так само, як вдалося зібрати за весь минулий рік. Це враховуючи, що до кінця року ще декілька місяців і потік туристів восени не надто зменшується. Лише в серпні до місцевих бюджетів надійшло 300 тисяч гривень, а це на 65% більше, аніж у серпні минулого року. І це серпень цього року не найвдаліший місяць, мовляв він поступається травневі і лютому.

Такою інформацією поділився начальник відділу туризму Віталій Передерко. Ці показники підтверджують, що Прикарпаття справді має великий потенціал, область розвивається, щоб з кожним роком заманювати до себе ще більше туристів.

11 вересня з’явилася інформація про ще один напрямок у туристичній сфері Прикарпаття. Тут планують запровадити гастрономічні тури.

Такими новинами поділився начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та фнвестицій ОДА Олександр Зрайко.

Посадовець зазначив, що місцева кухня дуже особлива і колоритна, а також дуже цікава багатьом туристам. В майбутньому потрібно буде видати буклет на двох мовах і відзняти невеликий відеоролик з традиційною кухнею наших місцин.

Що ж, ідея справді цікава і такі гастротури можуть дуже навіть зацікавити туристів, як з України так і з інших країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *