Цікаво про потяги: фірмовий Київ – Львів

З української столиці до Львова їде близько двох десятків потягів. З них виділяється фірмовий швидкий потяг “Львів” №91. Його вважають одним з кращих поїздів України. Популярний у зарубіжних туристів. Купити іменні залізничні квитки на поїзд Київ – Львів №91 можна онлайн на сайті poizdato.net. Краще зробити це заздалегідь. У будь-який час року до Львова їдуть сотні мандрівників. І при купівлі залізничних квитків в останній момент можуть виникнути проблеми. Також зауважимо, що на цьому ресурсі ви зможете також детально вивчити розклад поїздів Львова на будь-яку потрібну Вам дату. Проте слід пам’ятати, що маленькі діти (до шести років) можуть їхати в поїзді без окремого залізничного квитка, але в супроводі дорослого. Провідникові потрібно пред’явити оригінал свідоцтва про народження.

Поїзд “Львів” вважається найбільш комфортним за всіма параметрами. Відправлення з центрального київського залізничного вокзалу о 22:40. Поїзд нічний. Їде швидко (в дорозі близько восьми годин). Одна зупинка за ніч. Слідує до Львова і назад щодня, в будь-який час року.

Основний склад – вагони крюківського вагонобудівного заводу. Вони нові і зручні. Розраховані на 40 місць і оснащені кондиціонерами. Плацкартних місць немає, тільки купе і СВ. Іноді чіпляють додаткові вагони. Вони старі, але з хорошим ремонтом. Проїзд в них дешевше.

Купе і коридори дуже чисті. Привітність і відмінна українська мова провідників – відмінна риса всіх поїздів львівського формування. В купе є розетка і зрозуміла панель освітлення і сигналізації, індикатор туалетів (завжди видно, вільні вони чи зайняті). Верхня полиця висока, має захисний бортик. З дитиною туди не залізеш. Літній пасажир теж не підніметься вгору. Система кондиціонування в вагоні поїзда не регулюється. Але є теплі нові ковдри. Столики в купе невеликі, завжди з чистими серветками. Подвійні шторки на вікнах. Вагони поїзда обладнані біотуалетами.

Буфету і вагона-ресторану немає. Нічному поїзду вони не потрібні. Невеликий асортимент вод, чаю, кави і солодких снеків можна купити у провідників. Є навіть безалкогольне пиво. У залізничну подорож можна взяти і свої продукти.

Прибуває потяг №91 на львівський залізничний вокзал рано вранці. Час прибуття – 6:00. Під’їжджаючи до Львова, можна милуватися сходом сонця. А на пероні вас привітають англійською мовою і включать завзятий козацький марш.

За відгуками пасажирів поїзд Київ – Львів №91 – найкращий вибір транспорту, щоб доїхати до Львова. Єдиним мінусом цього поїзда мандрівники називають високі ціни на залізничні квитки. Але, як відомо, за швидкість і комфорт треба платити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *