Етноекофестиваль – “Зелені хутори Таврії”

28 травня 2016 року на Зелених Хуторах Таврії пройде етноекоФестиваль “Таврійські Хутори”, який проходить на Херсонщині вже вдруге. Фестиваль цей присвячений майстрам народних українських ремесел, їх таланту і вмінню, які допомагають зберегти культуру і традиції України.

Ще одна мета проведення фестивалю “Таврійські Хутора” — привернути увагу сучасних українців до проблем збереження навколишнього середовища.

В рамках етноекофестивалю “Таврійські Хутори” пройде відкритий фестиваль української пісні “Душа Півдня”, який проводить Херсонський обласний Центр народної творчості. У концертній програмі фестивалю візьмуть участь кращі пісенні колективи, виконавці та провідні танцювальні колективи Херсонщини.

Під час фестивалю “Таврійські Хутори” пройде і ярмарок майстрів народних українських ремесел. Кожен майстер з гумором і піснею презентує свої товари ручної роботи або пригощає смачними стравами української кухні. Тут можна пройти майстер-клас під відкритим небом з любого ремесла: гончарство, ковальство, лозоплетіння, валяння з вовни, миловаріння, виготовлення іграшок зі скла і ще багато-багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *