Каральні заходи у Єгипті

Каральні заходи у Єгипті

У новому туристичному законодавстві, яке обговорив з єгипетським урядом прем’єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі, передбачається посилення покарання за переслідування туристів. Щоправда, насамперед варто підкреслити – не туристи стануть об’єктом цих каральних заходів – а навпаки, єгипетські шахраї, дрібні хулігани, а також приставали, що продають сувеніри та заважають відпочивати туристам.

Нове законодавство стане частиною національної стратегії Єгипту в галузі туризму, про яку буде оголошено найближчим часом. Як заявляють єгипетські ЗМІ, стратегія була підготовлена ​​провідними міжнародними експертами в галузі туризму та підкреслює сильні та слабкі сторони сектору в Єгипті, а також запроваджує необхідні механізми дій та рекомендації експертів у різних суміжних галузях.

У тому числі на зустрічі з прем’єр-міністром було порушено і згаданий закон про посилення покарання за переслідування туристів. Головна мета закону – “обмежити будь-яку поведінку, яка впливає на рух в’їзного туризму та перешкоджає зусиллям щодо розвитку туризму”, як сформулювали єгипетські чиновники.

Зокрема у зв’язку з цим у місцевих ЗМІ нагадують, що нещодавно прокуратура розпорядилася про затримання тринадцяти підозрюваних, у тому числі трьох дорослих та десяти інших осіб віком від 13 до 15 років, які були поміщені до реабілітаційного центру для неповнолітніх в очікуванні розслідування за звинуваченням у сексуальні домагання до двох туристок в районі пірамід Гізи. Предметом звинувачення став 35-секундний відеокліп, поширений у соціальних мережах у четвер, у ньому група молодих людей чіплялася до туристок біля пірамід Гізи. Ролик викликав обурення та незабаром діячів затримали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *