Вакансія “туриста” відкрита у Франції

Вакансія "туриста" відкрита у Франції

Французький стартап Loisirs Encheres шукає співробітника для анонімного тестування різних туристичних програм. Таким чином компанія розраховує отримати об’єктивну оцінку пропонованого продукту.

Контракт планується укласти на чотири місяці. В обов’язки “професійного туриста” входитимуть стрибки з парашутом, ночівлі в старовинних замках, прогулянки на розкішній яхті, дайвінг в Середземному морі, курси сомельє, тижневий відпочинок у Греції і ще близько півтори сотні туристичних програм.

Співробітник повинен детально фіксувати свій досвід на відео і фото, а потім розповідати представникам компанії про всі переваги і недоліки конкретної пропозиції. Роботодавець, у свою чергу, зобов’язується виплачувати зарплату в розмірі двох тисяч євро на місяць, а також бере на себе всі витрати.

Вся звітна інформація буде доступна інтернет-користувачам. За словами керівника Loisirs Encheres Тома Буассери, такий підхід є “запорукою прозорості, контролю для нас та звітності для наших клієнтів”.

Тендер на зайняття посади “професійного туриста” триватиме до 2 вересня. За підсумками планується відібрати п’ять співробітників. Оголошення про вакансії розміщене на сайті компанії. Кандидати повинні заповнити коротку форму і залишити заявку в відеоформаті. Серед обов’язкових вимог до здобувачів – активність в соцмережах і наявність прав категорії В.

Оголошення про пошук “професійного туриста” викликало великий інтерес у користувачів інтернету. Щодня сайт відвідують більше п’яти тисяч осіб, що на 30 % більше звичайного трафіку.

Зазначимо, що компанія Loisirs Encheres заснована рік тому і спеціалізується на агрегації різних туристичних продуктів, які вона пропонує купити на аукціоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *