Таїланд: які міста слід відвідати туристам

Таїланд

Перлина південно-східної Азії відома величними храмами, можливостями райського пляжного відпочинку, неповторною природою, унікальними техніками масажу, косметикою та рідкісними фруктами.

Практична відсутність холодних днів у році — важлива умова нескінченного потоку мандрівників до цієї азійської держави. Ця країна завжди чекає на туристів, що подорожують в пошуках теплого сонця, казкових узбережжь для купання та засмаги!

Вважається, що найкращий пляжний відпочинок у Таїланді — на островах. Незабутній острів Самуї — один з найулюбленіших туристами. Зелені береги цього райського куточка на Землі омиваються лазуровими водами Сіамської затоки Тихого океану: усе це у поєднанні створює неймовірний краєвид, із яким ніколи не захочеться прощатися! Відомі також пляжі Пхі Пхі, Пханган, Сімілан, Рейлі-Біч та Патонг.

Не менш чудові краєвиди відкриваються туристам у місцях самобутньої тайської архітектури. Найбільш яскраві представники — храми, яких всього у країні — близько 30.000, не враховуючи недійові!

Одним з найвідоміших серед них вважається Чіанг Рай або Білий храм — фантастичної краси споруда білосніжного кольору, оздоблена частинками дзеркал та мармуром. Розташований він в однойменній провінції на півночі Таїланду. Це місце вабить до себе багатьох мандрівників з усього світу, адже тут розташований славнозвісний Золотий трикутник — кордон Таїланду із Лаосом та Бірмою.

А чи знали Ви, що Таїланд славиться своїми оздоровчими курортами? Тайський народ приділяє значну увагу здоров’ю та усьому, що з ним пов’язане. До того ж, окрім рукотворних осередків оздоровлення, на території держави зустрічається багато природних джерел сил та енергії! Тому, аби по-справжньому злитися із тайською культурою, прямуйте до гарячих джерел Сан Камфаенг або Чіангмай.

Окрім виняткового краєвиду, там на Вас так само чекає купання у збагаченій мінералами та сіркою воді, що піднімається із надр Землі з температурою близько 100°С. Вам необхідно буде лише обрати: окрема кімната із ванною або величезний басейн! Звісно ж, купання у термальних джерелах не буде вважатися повноцінною оздоровчою процедурою без справжнього тайського масажу, що тут пропонується як окрема послуга.

У Таїланді дуже складно оминути увагою його столицю Бангкок, адже тут зібрано так різноманіття дивовижних визначних пам’яток! Ба більше, одне з найбільш священних місць Таїланду також знаходиться у столиці: це Королівський палац. Саме тут протягом важливих церемоній перебуває королівське сімейство, тому усі без виключення будівлі цього палацового комплексу — щедро прикрашені дорогоцінними сортами мармуру, мозаїки, перламутру ззовні та зсередини.

Також у Бангкоку зустрінетесь із храмом лежачого Будди — найбільшого й найстаршого храму міста. Тут народилась славнозвісна техніка тайського масажу!

Є багато гарних місць у світі, проте у Таїланді Ви знайдете офіційно визнане одне з наймальовничіших місць на Землі! Це — острів Ко Тапу у Пхукеті. Він являє собою суцільну скелю, що врізається у воду крутими берегами. Тому на ньому неможливо висадитися: можна лише споглядати з води. Ко Тапу також називають островом Джеймса Бонда, оскільки тут знімали фінал легендарної Бондіани: кожній захопливій події — винятковий краєвид!

Таїланд — країна, для подорожі до якої не потрібно шукати приводу. Відвідуючи ці краї багаторазово, кожен мандрівник відкриває для себе їх прекрасні сторони по-новому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *