Фестиваль Маланок відбудеться у Чернівцях

ОЙ, НАША МАЛАНКА / Фестиваль Маланок, який проводився з 2011 по 2014 роки в Чернівцях, вирішили знову провести. Про це повідомила організатор фестивалю Оксана Лелюк на свої сторінці у Facebook.

“Після певних вагань та роздумів, ми все ж приймаємо рішення Фестиваль Маланок 15 січня 2016 року організовувати. Вивчивши думку громади, працівників туристичної галузі, представників владних структур, продовжуємо розпочату роботу з підготовки до проведення Фестивалю.

В середу відбудеться день депутата Чернівецької міської ради, на якому я, як голова туристичної громадської організації “Палітра Буковини”, спробую переконати депутатів в необхідності виділення коштів на Фестиваль, який вже є візитною карткою Чернівців та Буковини. Приємно, що вже за місяць до Фестивалю мені телефонують туроператори з інших регіонів про бажання привести туристичні групи до Чернівців на свято Маланки.

Не менш приємно, те, що окремі учасники Фестивалю Маланок попередніх років висловлюють підтримку та бажання прийняти участь в заході за будь-якого розкладу. За таких обставин, очевидно, я маю докласти максимум зусиль, щоб захід, який полюбився буковинцям та гостям нашого краю, все ж відбувся”, – йдеться в повідомленні Оксани Лелюк.

Нагадаємо, минулоріч фестиваль “Маланка Фест” у Чернівцях не проводили через складну ситуацію в країні.

Фестиваль Маланок в Чернівцях започаткований в 2011 році туристичною громадською організацією “Палітра Буковини”. Це унікальне дійство, на якому представлена українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська маланка, традиції яких збережені на Буковині. У Фестивалі приймають також участь колективи з маланкою осучасненою, так званою периберією. Особлива вагомість участі у Фестивалі маланкуючих колективів області, які демонструють автентичну маланку, вік якої більше ста років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *