Продаж квитків у космос відкрила Virgin Galactic

Продаж квитків у космос відкрила Virgin Galactic

Авіакосмічна компанія мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic відновлює продаж квитків на польоти у космос на її літальному апараті VSS Unity. Очікується, що усі дозволи на космічний туризм будуть до кінця 2020.

Зареєструватись на політ можна на сайті Virgin Galactic до 31 грудня, вартість реєстрації 1 тисяча доларів. Після цього бажаючим злітати у космос слід чекати своєї черги.

Очікується, що вартість комерційного польоту складе $250 тисяч доларів за квиток. VSS Unity зможе взяти на борт 6 пасажирів та 2 пілотів. У ході польоту літальний апарат підіймається на висоту мінімум 80 км. За даними компанії, їм надійшло уже понад тисячу заявок на політ, деякі – із внесенням застави.

У перший космічний рейс вирушить сам Бренсон, а після цього такою можливістю зможуть скористатись решта туристів. Перший політ заплановано на січень-березень 2021 року. А до 2023 компанія планує побудувати 5 космопланів.

Раніше космічна компанія Virgin Galactic британського мільярдера Річарда Бренсона показала, як виглядатиме всередині її новий суборбітальний корабель SpaceShipTwo, який доставлятиме туристів у космос.

Торік у лютому Virgin Galactic вивела літальний апарат VSS Unity на висоту 89,9 кілометра з пасажиром на борту. У 2018 космоплан Virgin Galactic під час четвертого тест-польоту встановив новий рекорд, з максимальною швидкістю 2,9 Мах піднявшись на висоту 82,7 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *