Бордо – ідеальне місто для мандрівників

Фахівці Lonely Planet в черговий раз опублікували рейтинг міст світу, які є ідеальними з точки зору туризму. Цього року найкращим містом для подорожей експерти назвали Бордо, який знаходиться у Франції. За словами фахівців, що ідеальне місто для туризму, крім того, зовсім недавно в Бордо також відкрився музей вина.

У трійку лідерів експерти також “помістили” Лос-Анджелес в Сполучених Штатах і Кейптаун в Південній Африці. У десятку кращих міст для туристів також потрапили Портленд в Сполучених Штатах, Лісабон в Португалії, Сеул в Південній Кореї, Пістоя в Італії, Охрид в Македонії і Меріда в Мексиці. Автори дослідження також визначили кращі країни світу для туризму, оцінивши їх відразу за кількома критеріями. Лідером цього рейтингу стала Канада. При складанні рейтингів фахівці враховували думки експертів зі сфери туризму.

Туристичні експерти, в свою чергу, грунтувалися на кількох факторах, за якими місто може залучити велику кількість туристів. До цих факторів належать можливості вразити мандрівників розвагами та визначними пам’ятками, а також актуальність напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *