Кращі місця для зйомок у світі

Напевно найцікавіша подорож – це по екранним місцях, та містам і пляжам по яких ходили улюблені кіногерої. Давайте дізнаємося, де найбільш часто “знімаються” на землі, місця, які особливо люблять камери і режисери.

1-е місце — Нью-Йорк

Вже скільки фільмів тут було знято за всю кіноіндустрію – не перелічити! Тому якщо ви відправляєтеся в Нью-Йорк – обов’язково загляньте на оглядовий майданчик Емпайр Стейт Білдінг. Це легендарне місце, де свого часу побував сам “Кінг-Конг! Отож, ви тим більше повинні тут побувати. До того ж у фільмі “Персі Джексон та Викрадач блискавок” тут відбулася вирішальна битва між героями. А у фільмі “День незалежності” ми можемо побачити, як ця будівля моментально зникає з лиця землі.
Не забудьте також заглянути на Манхеттен – улюблене місце серіалу “Секс у великому місті”.

2-е місце — Париж

І це неспроста: всі найкращі романтичні фільми були зняті саме тут. Приміром “Париж, я люблю тебе”, “Амелі”, і, звичайно ж, шедевральний “Мулен Руж”. Та хіба можливо порахувати всі картини? Краще вирушайте на Монмарт і там ви самі переконаєтеся в наших словах!

3-е місце — Камбоджа

Ось вже де розгорнулася душа розкрадачки гробниць Лари Крофт. Звичайно, відшукати вам найдавніший артефакт вдасться навряд чи, проте насолоджуватися красою Камбоджа – цілком! До того ж, ця країна – улюблене місце режисерів для зйомок реклами.

4 -е місце — Нова Зеландія

Завдяки неймовірному успіху трилогії “Володар Кілець” це тихе місце стало Меккою для тих, хто без розуму від цього фільму. І хоча завдяки комп’ютерній графіці не всі місця можна впізнати з першого погляду, все ж місце, де впевнено стояла фортеця Мордор, ви напевно дізнаєтеся.

5-е місце — Таїланд

Саме тут на берегах Таїланду був знятий чудовий фільм “Пляж” у головній ролі з Леонардо ді Капріо. Це кіношедевр, який відобразив неймовірної краси острова Пхі Пхі, які туляться в Андаманському морі. До того ж саме в Таїланді був знятий фільм з бондіани “Людина із золотим пістолетом” в 1974 році. Так що всі, хто любить цього суперагента – ласкаво просимо на тайський острів Као Тапу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *