Фестиваль мистецтва Cow Art Fst у Хмельницьку

23 – 24 жовтня 2015 у місті Хмельницький вдруге відбудеться фестиваль сучасного українського мистецтва Cow Art Fst від творчого об’єднання “Бодрая Корова”.

Цьогорічна програма, що включає кілька напрямків, зосереджена на презентації сучасного українського андеграунду. Відвідувачі матимуть можливість послухати вірші Лапірайт, познайомитись з творчістю Іван Семесюка та Вано Крюґер. Окрім цього, історіями своїх американських пригод поділиться Максим Заселян – герой блогу “Пригоди Бомжа в Штатах”.

Протягом двох днів музичну частину представлятимуть: Людська Подоба, FTBT, BEEO, Internet Sushi, Курносая Дура, KARR і гості з Санкт-Петербурга – гурт “SHORTPARIS” .

Для шанувальників кінематографу команда “Сучасного Українського Кіно” влаштує перегляди стрічок та зустрічі з режисерами.

Cow Art Fst – різножанровий фестиваль,що охоплює усі сфери сучасної української культури, та має на меті сприяння розвитку культурного осередку міста і створення простору для інтелектуального та змістовного відпочинку.

Вартість абонементу на два дні фестивалю — 150 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *