Музичний фестиваль Lviv Acoustic пройде у Львові

8 – 9 жовтня у Львові вчетверте проходитиме Lviv Acoustic Fest. Організатори зібрали в лайн-апі найперспективніших представників різних жанрів нової української музики: від фолку та інді до тріп-хопу і фанку.

Серед учасників: Panivalkova, Latexfauna, Myopia, The Elephants, Blooms Corda, Lemko Bluegrass Band, Плесо, mari cheba.

Lviv Acoustic Fest – це фестиваль, який проводиться у Львові з 2013 року. За три роки існування у його рамках свої акустичні програми представили гурти з усієї України: O.Torvald, Vivienne Mort, Pianoбой, Гапочка, Бахрома, ПНД, Zapaska, Sinoptik, Sasha Boole та багато інших. Lviv Acoustic Fest починав існування в акустичному форматі. Цього року всі гурти виступатимуть у повному складі. “Acoustic” в назві фестивалю – це настрій, а не вимога до звучання. Окрім цього, на відвідувачів очікує дві сцени, свіжий та небанальний лайн-ап, який буде до смаку поціновувачам гарної музики.

Цієї осені Lviv Acoustic Fest пройде на території кінотеатру “Львів”, що розташований у самому центрі Стрийського парку. Фестиваль буде першою масштабною подією на території кінотеатру за останні роки. В майбутньому там заплановано створити новий культурний осередок на мапі міста.

Вартість акційних абонементів на 2 дні – 200 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *