Термальні купальні в Будапешті

Розповім свою історію, пов’язану з термальними купальнями в Будапешті. Ми поверталися з Франції в Україну на туристичному автобусі. Шлях наш пролягав через Італію і це був найважчий переїзд між містами Європи. Стомлюючий, дванадцятигодинне перебування в автобусі, важко витримати.

Туристична програма ще передбачала заїзд в Будапешт. Програма включала оглядову екскурсію по місту, а потім за бажанням туристів, на вибір: відвідування знаменитого зоопарку, піша прогулянка по місту або візит в термальні купальні. Більш молода частина нашої групи була на них налаштована. Але Будапешт, в середині жовтня, зустрів нас мокрим снігом, досить низькою температурою. Природно, враження про місто відразу зіпсувалося. Всі були втомлені, погода була похмура. Краси Будапешта розглядали вже без особливого захоплення.

Коли нас підвезли до купалень, виявилося, що вони розташовані під відкритим небом. Ця звістка багатьох збентежила, Купатися в басейні, коли йде сніг, не всім захотілося. Але ми все-таки пішли. І результат перевершив себе. Так, довелося пробігтися по відкритому простору в купальниках, але зате, яке задоволення ми отримали від самих басейнів, наповнених теплою, майже гарячою водою з термальних джерел. Втому, як рукою зняло. Ми перекидалися, по спіралі каталися. Може наш захват і не поділяли літні люди, що в купальнях приймали лікування, але нам в цей час було не до них.

Що засмутило, так це сервісне обслуговування в купальнях. Персонал непривітний. При проханні відкрити кабінку, щоб взяти фотоапарати, нам її відкрили, але закривати категорично відмовилися, пояснивши, що перший раз відкривають, щоб покласти речі, а другий, щоб їх забрати. Ось така логіка. Довелося одному з нас сидіти вартувати наше майно, так як були попереджені, що в Будапешті дуже процвітає злодійський промисел. Але цей інцидент не зіпсував нам настрій. Час, відведений, пролетів непомітно. Зате це відвідування наповнило кожного з нас зарядом енергії.

Термальні джерела Будапешта володіють великою цілющою силою. У цьому ми переконалися на своєму прикладі. Будете в Угорщині, то не обійдіть своєю увагою відвідування купалень. Отримаєте тільки задоволення і бадьорість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *