Париж очима парижан: куди піти

1. Піднятися на Ейфелеву Вежу

Піднятися на найвищий оглядовий майданчик Ейфелевої вежі і оглянути з 300-метрової висоти центральну частину міста – вежа давно стало своєрідною туристичною традицією в Парижі. Саме тому бажаючих завжди хоч відбавляй – за заповітним квитком доведеться вистояти немаленьку чергу. У вечірні години, після 21-00, туристичний потік значно зменшується. Цей час вважається найсприятливішим для відвідування Ейфелевої вежі.

2. Загубитися в залах Лувра

Відправитися в знаменитий на весь світ Лувр варто хоча б для того, щоб поглянути на знамениту Мона Лізу. Саме поглянути, бо довго роздивлятися картину не вийде – туристичний потік вже через кілька секунд знесе вас убік. В інших залах не так багатолюдно і можна в тиші й спокої неспішно насолоджуватися творіннями знаменитих художників. Адже колекція живопису в Луврі по праву вважається однією з найбагатших у світі. Багато туристів, плануючи витратити на відвідини всього лише годину-дві, затримуються тут на цілий день.

3. Не нехтувати стандартними туристичними маршрутами

Париж – місто, в якому не варто винаходити велосипед і витрачати час на пошук нікому невідомих і надзвичайно цікавих місць. Тут вже давно все відкрито і включено в програму численних міських екскурсій. Є навіть особливий проект – “Париж очима парижан”. Абсолютно безкоштовно студенти місцевих ВНЗ знайомлять гостей столиці з її пам’ятками. Основна їх мета – попрактикуватися в іноземній мові. На жаль, українська мова не користується популярністю серед французів і таких турів на нашому рідному не проходить. В основному англійською.

4. Прогулятися Єлисейськими Полями

Помилуватися вітринами магазинів. Зайти і захопитися розкішшю знаменитих європейських колекцій одягу. Правда, купити тут щось навряд чи вийде – ціни іноді не просто високі, а захмарні.

5. Пообідати і повечеряти в місцевих кафе

Їх в Парижі величезна кількість. не варто зупинятися на якомусь одному місці, куди краще щодня відкривати для себе щось нове і неодмінно прекрасне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *