Виставка Елізабет Тейлор відкриється у Лондоні

У жовтні в Лондонській галереї Getty Images відкриється фоторетроспектива відомої американської актриси. Виставка “Пісок і гламур” присвячується 30-річній наполегливій роботі Елізабет Тейлор по боротьбі зі СНІДом і ВІЛ. “Мета даної експозиції – розповісти про відчайдушну місії пані Елізабет – висвітлення проблем, пов’язаних зі СНІДом та ВІЛ, в ті часи, коли про це тільки починали говорити”, – розповіла Сюзанна Харрісон.

Сюзанна є хранителем архіву галереї Getty Images. “Ми просто хочемо, щоб представлені фото передали легендарну красу, а також неймовірний дух однієї з найулюбленіших і популярних актрис Голлівуду. На знімках ви зможете побачити Тейлор-актрису, Тейлор-дружину і Тейлор-мати”, – додала Харрісон.

У Лондонській фотогалереї виставка проходитиме з 9 жовтня до 7 листопада, а після відправиться по інших містах, серед яких Лос-Анджелес і Нью-Йорк. Потрібно також зазначити, що у відвідувачів буде можливість придбати фотографії, а отриманий дохід піде до Фонду Елізабет Тейлор по боротьбі з ВІЛ та СНІДом.

“Бачити фотографії, на яких відображені багато років життя моєї матері, було просто неймовірно, – розповідає син актриси Крістофер Уайлдінг. – Ці фото нагадали мені, яке все унікальне і особливе було навколо неї. Часто її життя було схоже на чарівну атмосферу цирку, проте мама ніколи не будувала з себе знаменитість: вона завжди була вірна собі і жила лише на своїх, власних умовах”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *