Фестиваль нової музики проведуть у Києві

Фестиваль нової музики Kyiv Contemporary Music Days стартує 11 грудня в Києві і пройде на різних майданчиках столиці та Львова.

У програмі фестивалю – твори видатних композиторів ХХ – ХХI ст., які київські слухачі почують вперше. Серед них: Марк-Анре Дальбаві, Трістан Мюрай, Франко Донатоні, Тору Такемітсу та Джачінто Шелсі. В рамках Kyiv Contemporary Music Days відбудеться 9 концертів, 2 майстер-класи і 5 лекцій. У фестивалі візьмуть участь музиканти з Європи, США та України. З українських колективів виступатимуть ансамбль Sed Contra і камерний оркестр Armonia Ludus Orchestra.

Відкриється фестиваль концертом солістів Kroiser Ensemble та Armonia Ludus Orchestra під керівництвом диригента Національної Філармонії України Михеїла Менабде.

Ініціаторами фестивалю стали учасники Kroiser Ensemble, до складу якого входять музиканти з Японії, Португалії, Австрії та України. Проект має на меті популяризувати нову академічну музику, а також творчість сучасний європейських та українських композиторів.

Відкриття фестивалю відбудеться 11 грудня в “Мистецькому Арсеналі”. Подія триватиме до 20 грудня у Києві. У Львові концерти відбудуться 16 та 21 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *