В Україні триває онлайн-фестиваль Монтессорі

За сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, департаменту освіти і науки КМДА, Корпорації Microsoft та інформаційної підтримки Освітнього порталу “Педагогічна преса” Всеукраїнська асоціація Монтессорі запрошує до участі у Всеукраїнському on-line фестивалі Монтессорі-закладів “7 хвилин гуманістичної педагогіки Монтессорі”.

Ідеї об’єднання, обміну досвідом і популяризації методу неодноразово лунали на конференціях, семінарах, майстер-класах у всіх куточках України. Запрошуємо вас поділитися власним досвідом; отримати можливість віртуально відвідати заклади ваших колег та одержати доступ до корисного відеоальманаху, що стане в пригоді як для саморозвитку, навчання, аналізу, так і для роботи з батьками.

Для участі у фестивалі приймаються короткі відеоролики або презентації в Power Point (версія від 2010 р.), що наочно демонструють реалізацію основних філософських принципів гуманістичної педагогічної системи Марії Монтессорі в межах дитячих освітніх закладів України.

Відеоматеріали мають бути не просто візитівкою вашого закладу, а повинні розкривати суть філософії і педагогіки Марії Монтессорі, показати, як це розуміння втілене у життя саме вашого закладу.

Можна взяти і висвітлити будь-який філософський принцип – наприклад, підготовлене довкілля, позитивна дисципліна, нормалізація, роль педагога, робота з батьками тощо. Або піти “від зворотнього” і показати, які далекі від реальності міфи про методику Монтессорі. Як завжди, Монтессорі-педагогіка пропонує вибір і передбачає творчість!

Творімо і разом продемонструймо компетентність, професійність і зрілість Монтессорі-спільноти України!

Звертаємо вашу увагу, що ви можете зробити кілька роликів, але тривалість їх перегляду не повинна перевищувати 7 хвилин.

Ролики слід завантажити на YouTube, а лінки на них надіслати на адресу ms@pedpresa.com.ua. Із 5 по 30 березня 2016 року вони будуть доступні для вільного перегляду на Освітньому порталі “Педагогічна преса”.

Підсумки on-line фестивалю буде підбито 7 квітня 2016 року. Передбачається можливість особистої присутності або on-line підключення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *