Фіджі — місце блакитних лагун

Фіджі — місце блакитних лагун

Фіджі складається з 322 островів, із яких тільки 100 населені. Це яскрава країна, з привітними жителями, неймовірним поєднанням багатьох азіатських культур, наповнена яскравими пам’ятками, а також безліччю захоплюючих подій та заходів.

Пам’ятки:

Фіджі — неймовірно красиве місце, з чарівними пляжами, пальмами і блакитними лагунами.

Але на Фіджі можна не лише ніжитися на пляжі. Кожен турист зможе знайти для себе багато цікавого. Наприклад, відвідати гарячі джерела, які, на думку місцевих мешканців, мають цілющі властивості. А для найбільшого комфорту туристів тут обладнали 3 басейни і грязьові ванни. Тож це ще й непоганий шанс розслабитися й оздоровитися.

Відвідайте дивовижний сад Sleeping Giant по дорозі між Наді й Лаутока, біля підніжжя гори Сабето (Sabeto). У саду ви побачите неймовірно красиві орхідеї та інші дивовижні рослини.

Фіджі, безсумнівно, вважається одним із найпопулярніших місць для віндсерфінгу, особливо на групі островів Маманука, де ідеальні водні умови й вітер дме цілий рік.

Дайвери на Фіджі теж не нудьгуватимуть, у Віті Леву ви знайдете дуже красиві коралові рифи. Найкращий час для дайвінгу — з березня по жовтень. До більшості найкрасивіших місць можна легко допливти на човні. Однак, якщо ви зупинилися далеко від цієї місцини, засмучуватися не варто. Коралових рифів навколо Фіджі багато й вистачить усім.

І взагалі, водний відпочинок у Фіджі доступний усім! Дайвінг, плавання, підводне плавання, серфінг, вітрильний спорт, риболовля, каякінг та багато іншого можна знайти майже на всіх островах Фіджі. Ви також можете скупатися у водоспадах у національних парках і заповідниках.

Любителі походів знайдуть багато популярних стежок у всіх куточках острова. Новачки зможуть здійснити захоплюючу прогулянку узбережжям, а ось професіонали гідно оцінять похід до озера Tagimaucia.

Сьогодні в різних країнах дуже популярне сафарі, і Фіджі не виняток! Тут ви зможете спостерігати за фруктовими кажанами, різноманітними папугами та іншими птахами, а також черепахами.

Якщо вже ви на Фіджі, то, без сумніву, варто станцювати традиційні танці. Ну, або хоча б подивитися, як це роблять фіджійці. Танці корінних народів Meke воістину неймовірно красиве видовище.

У Фіджі є також священні печери в долині Sigatoka, багато заповідників, історичних храмів та багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *