Мандрівки Європою: що подивитися в Німеччині

що подивитися в Німеччині

Німеччина – країна з великою історією, культурними скарбами і жвавими містами, які з усіх кутків світу приваблюють туристів. У цій статті ми розглянемо найкращі місця, які варто відвідати в Німеччині.

Берлін

Берлін – найбільше місто країни, яке багате на історію, культуру та красу. Тут можна побачити музеї, які висвітлюють історію міста, такі як Музей Берлінської стіни. Також в Берліні є багато пам’ятників архітектури, такі як Бранденбурзькі ворота та резиденція президента.

Мюнхен

Мюнхен – місто, яке знаходиться на південному сході Німеччини. Тут можна відвідати Замок Нойшванштайн, який вважається одним з найкрасивіших замків у світі. Також варто відвідати Баварський Національний музей, де представлені найбільші колекції:

  • мистецтва;
  • археології;
  • історії.

Кельн

Кельн – місто, яке знаходиться на заході Німеччини. Одним з найвідоміших місць Кельна є Кельнський собор. Цей собор – один з найбільших у Європі, і його будівництво розпочалося ще в XIII столітті. Крім того, в Кельні можна відвідати музеї, які присвячені мистецтву, археології та історії міста.

Гамбург

Гамбург – місто, яке знаходиться на півночі Німеччини. Гамбург, одне з найбільших міст Німеччини та важливий морський порт на півночі країни.

Гамбург – це місто з багатою історією, де збереглися багато історичних будівель та пам’яток. Великий порт міста був основою для розвитку його економіки і культури. Однією з найвідоміших пам’яток міста є Ратуша, яка є символом Гамбурга. Будівництво Ратуші розпочалось у XIII столітті, але пізніше до неї було додано багато нових елементів, зокрема, готичну дзвіницю та німецький бароковий годинник.

Ще однією визначною пам’яткою міста є храм Святого Михаїла (St. Michaelis), який часто називають “Міхаель” або “Михайловська церква”. Цей храм є одним з найбільших барокових храмів в Німеччині, а його вежа висотою 132 метри є однією з найвищих у країні. З неї відкривається чудовий панорамний вид на місто та навколишній краєвид.

Також у Гамбурзі можна побачити безліч музеїв та галерей мистецтва. Один з найбільш відомих музеїв – Музей Мініатюр Вандервелта (Miniatur Wunderland), який є найбільшим музеєм мініатюр у світі. Це місце, де зібрано понад 10 кілометрів залізниць, які пересікають країни Європи та Америки, а також аеропорти та міста. Всі ці мініатюрні моделі працюють на електромоторах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *