“Туалети-невидимки” встановили в Європі

"Туалети-невидимки" встановили в Європі

Просте рішення для поширеної проблеми. Незважаючи на явний технічний прогрес нашого світу, з багатьма елементарними проблемами так і не вдалося впоратися. Однією з таких проблем є брак громадських туалетів. На жаль, для будь-якого міста вона неймовірно актуальна. Навіть добре розвинені, європейські міста потерпають від такої проблеми.

Тим не менш, нещодавно був знайдений вихід з цього становища. Багато країн Європи встановили на жвавих, центральних вулицях нічні ліфтові туалети Urilift. Ці ліфти прекрасно справляються зі своїм безпосереднім завданням, не заважають людям відпочивати і не псують зовнішній вигляд міста (у всякому разі, у денний час).

Ліфтовий туалет являє собою виїжджаючу кабіну з трьома пісуарами всередині, системою каналізації, підсвічуванням і автоматичним змиванням. Особливість такого туалету полягає в тому, що його кабінки не зачиняються. Однак, спеціально для жінок був створений окремий нічний туалет, який оснащений кабінкою, яка зачиняється. Скористатися Urilift можна з 22.00 до 6.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *