Єрусалим – місто глибокої віри

Єрусалим пережив багато століть, різні події відбувалися в цьому місті, і хороші, і сумні. Але переживши всі негаразди та історичні несправедливості, двічі зруйнований Храм і захвати алчними царями-чужинцями, місто встояло і зберегло свою унікальність. І до цього дня історична пам’ять жива в людях, для яких Єрусалим, – не просто місто, а серце їх глибокої віри.

Історія:

Це перше місто, куди зазвичай прямують туристи, які вперше приїхали на Святу Землю. І не дивно, адже Єрусалим – прадавнє місто не лише Ізраїлю, але і в усьму світі, йому більше 3500 років. І довгий час він був столицею Іудейського царства, про що зараз нагадують святині, що збереглися, і традиції.

З приводу того, як же перекладається єврейське слово «Ерушалаїм» ведуться спори багато років. Найбільш прийнятним перекладом може бути «місце світу» – адже ще одне слово «шалом» – світ – присутній в назві міста. Єрусалим – це духовний та історичний центр двох релігій: християнства та іудаїзму. Проте не можна зменшувати значення цього міста і для ісламу.

Розваги:

Сучасний Єрусалим – це яскраве місто, де можна повеселитися, відпочити і розважитися на славу. Тут багато ресторанів, кафе, барів, клубів – кожен може вибрати те, що йому до смаку. Досить відомий і чудовий бар “Alumah” чекає гостей завжди, а таке місце як Ya”avetz відоме своїм величезним вибором йогуртів.

Для тих, хто бажає спробувати блюда, приготовані мароканськими євреями, ласкаво просимо до закладів “El Marrakesh” і «King David». А для любителів морепродуктів свої двері розкриє рибний ресторан “Ocean”.

Найвідоміші святині, заради яких варто приїхати до Ізраїля, це, звичайно ж, Стіна Плачу, Храм Гроба Господня, Мечеть Аль-Акса. Три історичні місця – історія трьох релігій: іудаїзму, християнства та ісламу.

Сучасні пам’ятки також цікаві і відображають історію єврейського народу повною мірою. Дізнатися про трагедію Катастрофи можна в меморіальному комплексі Яд вашем, в Музеї Ізраїлю побачити і почути набагато більше того, про що пишуть путівники, а велична будівля Кнесета (парламента) нагадає про те, що Ізраїль – це успішна сучасна держава.

Ієрусалим: Віза і кордон

Громадянам України для відвідування на термін не більше 90 днів віза в Ізраїль не потрібна.

Для вїзду на територію країни достатньо мати дійсний закордонний паспорт.

Зауважте, що проїзний документ дитини не визнається ізраїльською стороною в якості дійсного паспортного документа, що дає право на безвізовий в’їзд до Держави Ізраїль. Таким чином, відомості про дітей, які їдуть за кордон разом з батьками (законними представниками), мають бути внесені до паспортів батьків або одного з батьків (законних представників).

Також для вашої ж власної безпеки, та щоб уникнути непорозумінь варто мати страховку та квитки в обидва боки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *