59 країн можуть відвідати українці

Антигуа і Барбуда

У Міністерстві закордонних справ повідомили, що українським туристам відкритий в’їзд в 59 країн. При цьому, дві з них можна відвідати без особливих вимог, 12 – при наявності тесту на коронавірус, 5 – з дійсною візою, 22 – з візою і тестом, 18 – за умови проходження самоізоляції.

Відомо, що Албанія та Північна Македонія – самі вільні країни для подорожей. Для поїздки в ці країни на даний момент не потрібно ні віза, ні тестування на коронавірус, ні проходження самоізоляції.

Фахівці МЗС заявляють, що маючи негативний результат тесту на Сovid-19, можна подорожувати без візи в такі країни:

Туреччина,
ОАЕ,
Чорногорія,
Болгарія,
Сербія,
Вірменія,
Казахстан,
Узбекистан,
Бразилія,
Колумбія,
Антигуа і Барбуда,
Ямайка.

Крім того, тест і віза потрібні для поїздки в Єгипет, але остання оформляється по прильоту в аеропорту.

Що стосується США, тут вимоги щодо наявності тесту або дотримання карантину відрізняються у різних штатів, але в будь-якому випадку для поїздки потрібні візи.

Ряд країн, таких як: Конго, Ефіопія, Гана, Того, Уганда, Бенін, Буркіна-Фасо, Джібуті, Замбія, Руанда, Сан-Томе і Прінсіпі, Судан, Сьєрра-Леоне, зажадають від українських туристів і візу, і негативний тест на Сovid-19. Також і віза, і тест потрібні для поїздки на Мадагаскар, Багамські острови, Мальдіви, в Пакистан, Іран, Ліван, Бахрейн.

Слід зазначити, що інші країни, в’їзд в які відкрито для громадян України, вимагають дотримання режиму самоізоляції після прибуття, наприклад, Великобританія, Ірландія, ПАР, Йорданія, Корея, Камбоджа, Еквадор, Чилі та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *