Українська інсталяція з’явилася на Burning Man. ВІДЕО

Цього року на всесвітньо відомому фестивалі Burning Man, який відбувається в пустелі посеред штату Невада, США, вперше з’явилася інсталяція з України. Скульптура під назвою “Любов” авторства одесита Олександра Мілова була встановлена протягом всього часу проведення фестивалю.

Проект являє собою пару, яка посварилася. Чоловік і жінка сидять спинами один до одного, обидва нездатні до діалогу. Але всередині цих величезних людей — дві маленьких дитини, які дивляться одне на одного і шукають контакт долоньками.

За словами автора, на підготовку проекту у нього пішло багато часу і коштів. Тепер Олександр Мілов хотів би зібрати частину грошей в США, щоб не довелося продавати скульптуру. Після закінчення фестивалю “Любов” планують встановити в Одесі.

У довжину конструкція сягає майже 18 метрів, її висота складає близько 8 метрів, ширина — 5,5 метрів, а вага — 4 тонни.

Цю роботу Мілов придумав ще вісім-дев’ять років тому, але до недавнього часу вона існувала лише у вигляді ескізу. І подаватися з нею на знаменитий арт-фестиваль Burning Man, який проходить з 27 серпня по 7 вересня, художник зовсім не планував — вчинок був спонтанним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *