Як безкоштовно попасти на фестиваль “Файне місто”

У костюмі риби можна безкоштовно пройти на фестиваль “Файне місто” в Тернополі

Організатори музичного фестивалю “Файне місто” оголосили конкурс. Перших 5 людей, які прийдуть у костюмі риби – безкоштовно пройдуть на фестиваль. Він має бути таких розмірів, як на фото.

– Хто прийде в костюмі риби такого формату і габариту як на фото (риби мають бути різні) – отримають безкоштовний прохід на фестиваль, – повідомляють організатори.

Нагадаємо, що фестиваль “Файне місто 2016” відбудеться 7 – 10 липня на території міжнародного аеропорту “Тернопіль”. Квиток на чотирьохденний фестиваль зараз коштує 450 гривень.

14 гуртів з України та з-за кордону будуть виступати на трьох сценах: Main stage: Zdob si Zdub (Молдова), Тартак, Елізіум (Росія), Rideau (Швеція), Epolets, Рокаш; Light stage: The New Division (США), Rocky Leon (Австрія), Один в каное, Vivienne Mort; Dark stage: Порнофільми (Росія), Анна, Morphine Suffering, MegamasS.

Також організатори закликають долучитися гостей “Файного міста” до підбору виконавців.

– Ми хочемо, щоб кожен з Вас долучився до цієї роботи. Все, що потрібно зробити – це заповнити форму, вказавши п’ять музичних виконавців, яких найбільше хочете почути на фестивалі. Ця процедура займе кілька хвилин, – розповідають організатори.

Фестиваль “Файне Місто” традиційно пройде під лозунгом “Файне Місто – територія вільних людей”, адже головна мета організаторів – побудувати місто, в якому кожен з відвідувачів хоч і на кілька днів, але зможе відчути енергію свободи, шалений драйв життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *