ОАЕ: варто їхати

Якщо ви хочете залишити похмуру і холодну Україну, і потрапити в яскраве сонячне літо, то вам потрібно обов’язково відвідати Об’єднані Арабські Емірати. Цей чарівний оазис посеред пустелі щорічно відвідують мільйони туристів з усього світу. Провести канікули в Об’єднаних Арабських Еміратах – це мрія багатьох туристів. І вона може стати реальністю.

Чому варто відвідати Об’єднані Арабські Емірати?

Це дуже красиве екзотичне місце. Багаті вікові традиції Сходу і високі технології Заходу органічно переплітаються між собою. Ви отримаєте відмінні готелі з першокласним обслуговуванням, затишні чисті пляжі.

Об’єднані Емірати – це давня історія арабського народу і сукупність універсальних пам’яток різних епох.

Архіпелаг і штучно створені острови у вигляді пальми розташовані в Дубаї. Такої краси і розкоші ви не зустрінете ніде. Архіпелаг складається з трьох великих островів, кожен з яких представлений у вигляді пальми. Пальмові острови – це сукупність прекрасних готелів, шикарні вілли, які потопають у розкішній зелені садів і парків.

Парк квітів Al Ain Paradise здивує навіть дуже досвідчених туристів. Його протяжність – 21 тисяча квадратних метрів. Це найбільший парк квітів у світі. Понад 40 мільйонів рослин прикрашають цей парк. Це справжній шматочок раю в жаркій аравійської пустелі.

Дивовижна арка, таємничі піраміди, оригінальні фігури з живих квітів здатні зачепити душу будь-якого користувача.

Для сімейного відпочинку відмінно підійде аквапарк Aquaventure (Дубаї). Його площа – 17 гектарів. Це місце, де ви разом зі своїми близькими переживете масу цікавих пригод. Найбільша і страшна гірка має висоту 27 метрів. Ви переживете захоплюючу подорож крутими порогами величезної річки, відчуєте масу приємних вражень від штучних хвиль басейну і насолодитеся багатьма іншими позитивними моментами.

Об’єднані Арабські Емірати – це місце народження “чорного золота”, одна з найбагатших держав в світі, де знайшли своє втілення досягнення світового технічного прогресу. Красива природа, першокласний сервіс, гостинність і прекрасні можливості для відпочинку порадують кожного туриста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *