Луцьк: Фестиваль “Волинська княжна”

16-17 вересня 2017 року у стінах Луцького замку відбудеться фестиваль “Волинська княжна”, участь у якому зможуть узяти усі охочі дівчата і жінки – незалежно від віку, статури чи статусу, бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна уява і бачення свого образу в контексті стародавньої краси. У результаті буде обрано і короновано переможницю – волинську княжну.

Важливою частиною фестивалю стануть традиційний ремісницький ярмарок-виставка, майстер-класи від ремісників та щедре частування на різні смаки.

Цікавинкою фестивалю стане конкурс для дівчат «Фея Луцького замку», де себе зможуть проявити учасниці віком від 5 до 14 років у двох категоріях. Крім того, гостей чудово розважить аніматори свята в історичному стилі: на території замку упродовж всього дня будуть діяти постійні видовищно-розважальні локації, тому нудьгувати не доведеться нікому.

Турнір сучасних лицарів для підтримки прекрасних дам – новинка у програмі цього річ, і участь у цьому дійстві зможе взяти кожен справжній чоловік.

Це неймовірно красиве дійство буде супроводжуватись концертом, участь у якому візьмуть танцювальні та музичні колективи стародавньої, народної та сучасної творчості.

Для показу власних колекцій буде запрошено ряд відомих дизайнерів. І, звісно, не обійдеться без театралізованих вистав і лицарських боїв.

Цьогоріч на фестивалі будуть представлені громади Великоі Волині. Цікаві факти про волинську землю, кулінарні сюрпризи з усіх куточків краю очікують на учасників фестивалю.

Стати учасником дійства можна, заповнивши відповідну анкету.

Запрошують чарівних панянок та мужніх чоловіків до участі у фестивалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *