Велосипедний маршрут від Середземного до Мертвого моря створять в Ізраїлі

Велосипедний маршрут від Середземного до Мертвого моря створять в Ізраїлі

Мери та голови місцевих рад підтримали проєкт Реґіональної ради Гуш-Еціон із прокладання велосипедної дороги від Середземного до Мертвого моря. Відповідний документ уже підписано. На створення проекту буде витрачено кілька мільйонів шекелів.

Згідно з проєктом, маршрут має захопити 6 регіонів Ізраїлю. Початок доріжки буде закладено в Ашдоді. Під час маршруту велосипедисти зможуть помилуватися різноманітними ландшафтами, джерелами, біблійними місцями та місцями воєнної спадщини. Автори проекту вважають, що цей маршрут об’єднає різні куточки Ізраїлю, її громадян та багату історію різних епох.

“Ми раді, що змогли порозумітися з усіма місцевими органами влади та об’єднатися навколо чудової ініціативи – зведення унікальної велосипедної доріжки від Середземного до Мертвого моря. Такий маршрут дозволить широкому загалу насолодитися краєвидами Землі Ізраїлю від рівнин прибережного району до гір Гуш-Еціону”, — сказав глава Ради поселень та реґіональної ради Гуш-Еціону Шломо Неєман.

За його словами, Гуш-Еціон є одним із наймальовничіших місць для велосипедних поїздок завдяки унікальним маршрутам, що проходять між горами і водними джерелами, а також приголомшливому за своєю красою ландшафту, що пролягає на шляху прямування велосипедистів.

Так, мери та голови місцевих рад висловили готовність підтримати цей проект. Загальна вартість велотреку становитиме приблизно кілька мільйонів шекелів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *