Найсексуальніші пляжі світу. ТОП-5

Найсексуальніші пляжі світу. ТОП-5

На сайті AOL Travel опубліковано перелік п’яти “найсексуальніших пляжів світу”. Деякі з цих пляжів заповнені туристами і взимку.

Очолює список знаменитий пляж “Іпанема”, розташований на узбережжі Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Його прославила на весь світ пісня Антоніо Карлоса Жобіма “Дівчинка з Іпанеми”. Район навколо цього пляжу – один з найдорожчих і респектабельних в Ріо. На білому піску “Іпанеми” часто можна побачити знаменитостей, що засмагають під пекучим бразильським Сонцем. Але в сезон тут занадто багатолюдно. У той же час портал navlasniochi.com дарує вам можливість полюбуватися світлинами краєвидів Ріо-де-Женейро з висоти пташиного польоту, які доступні в рубриці Світлини – Бразилія.

На другому місці пляжі іспанського острова Ібіца. Тут теж буває тісно від знаменитостей. Тут було знято безліч еротичних фільмів. Сюди приїжджають для сексуальних пригод, а не для тихого сімейного відпочинку. Пік сезону на Ібіці припадає на липень-серпень. Взимку туристів помітно менше.

Третє місце – “Венеціанський пляж” (Venice Beach) на узбережжі Каліфорнії, США. Справжній ярмарок марнославства для тих, хто любить хизуватися молодим міцним тілом, спортивною фігурою і умінням підкоряти хвилю. Привабливо це місце і для тих, хто воліє виступати в ролі глядача.

На четвертій сходинці – Сіднейський пляж “Менлі” (Австралія). Сьогодні і в найближчі дні температура повітря – 25 градусів, ласкава вода і красиві тіла навколо.

І завершують список пляжі Санторіні (Греція), знамениті чорним вулканічним піском. Втім, тут можна зустріти і червоний, і білий піски, і пляжі, всіяні дрібними камінчиками. У сезон на багатьох пляжах цього архіпелагу – аншлаг. Однак не тільки взимку, але і влітку на Санторіні знаходяться затишні куточки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *