Відвідувати нацпарк в Афганістані заборонили туристкам

Відвідувати нацпарк в Афганістані заборонили туристкам

Через недотримання правил носіння хіджабу таліби заборонили жінкам-туристкам гуляти в національному парку Банді-Амір у провінції Баміан.

Стало відомо, що заборону на відвідування нацпарку озвучив талібський міністр пропаганди чесноти й запобігання пороку Мухаммед Халед Ханафі. Він уточнив, що заборона діятиме, доки не придумають спеціальні правила, тому що туризм не життєва необхідність.

“Наші дружини й сестри не зможуть відвідувати Банді-Амір, поки ми не встановимо для них правила. Сили безпеки, старійшини й поліція моралі повинні вжити заходів. Туризм – це не життєва необхідність”, – заявив чиновник.

Утім, якими мають бути правила і хто їх вигадуватиме Мухаммад Ханафі не роз’яснив. Релігійні діячі провінції Баміан, де розташований національний парк Банді-Амір, звинувачують у недотриманні приписів щодо носіння хіджабу приїжджих відвідувачок. За їхніми словами, порушниці ісламського дрес-коду приїжджають з інших провінцій або з-за кордону.

Адміністрація Афганістану під керівництвом руху “Талібан” у середу, 16 липня, оголосила про заборону діяльності усіх політичних партій, заявивши, що вони не відповідають інтересам нації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *