Полтава: Етно-рок фестиваль “Мазепа-Фест”

Цьогоріч 25 вересня, після тривалої — 5-річної перерви, у Полтаві відбудеться Всеукраїнський патріотичний етно-рок фестиваль мистецтв “Мазепа-Фест”.

Сьогодні, під час прес-конференції, директор фестивалю Данило Данилейко, розповів, що захід має триєдину мету: утвердження в свідомості української молоді української мови, пісні, музики як необхідної умови гармонійного розвитку особистості; відновлення історичної пам’яті українців, зруйнування насаджених російською імперією міфів стосовно гетьмана Івана Мазепи і самої Полтавської битви та популяризацію українських рок-музикантів, які демонструють творчу оригінальність та глибину. Огляд найцікавіших, найяскравіших досягнень у різних видах мистецтв.

“Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Мазепа-Фест”, присвячений пам’яті українських козаків, які загинули у Полтавській битві під проводом гетьмана Івана Мазепи за волю України, в якому беруть участь відомі українські гурти, кобзарі, лірники та кіномитці. Проведення фестивалю мистецтв “Мазепа-Фест” спрямовано на руйнування міфу про “неформат”сучасної української музики, повернення в історичну пам’ять громадян України, дискредитованого імперською пропагандою, постаті Івана Мазепи, як визначного державного діяча України. Любов до України, її культури, мови – наскрізна тема фестивалю, що втілюється не тільки в музичних творах виконавців, але й у кожному їх слові, — зазначив Данилейко.

За його словами, фестиваль отримав підтримку на рівні Міністерства молоді та спорту України, Полтавської ОДА та Управління культури Полтавського міськвиконкому.

Режисером заходу є Сергій Архипчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *