Найбільший підвісний міст зі скла побудували в Китаї

У Китаї над прірвою у понад 180 м збудували найбільший у світі підвісний міст зі скла. Як пише The Verge, міст під назвою Haohan Qiao (“Міст для сміливців”) відкрили у національному парку Шініюжай, що в китайській провінції Хунань. Конструкція сягає 300 м у довжину й розташована над прірвою у понад 180 м.

Зазначається, що спочатку міст був зроблений з дерева, однак потім керівництво парку додало секцію зі скла. Результат настільки їм сподобався, що вони вирішили трансформувати весь міст. Команда з 11 інженерів надійно зміцнила кріплення мосту за допомогою сталевих тросів, перш ніж замінити дерев’яні елементи на скляні. Інженери запевняють: навіть якщо скло розіб’ється (а воно має витримати й тих людей, які стрибають), то відвідувачі не впадуть, оскільки внизу їх підхоплять сталеві кріплення

За інформацією Daily Mail, одночасно на “мосту для сміливців” можуть перебувати 100 людей. Втім, багато туристів тримаються за перила й одне одного та бояться йти скляною конструкцією. Хоча творці Haohan Qiao стверджують, що скло на підлозі мосту у 25 разів міцніше ніж звичайне віконне скло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *