Перший фестиваль сучасної академічної музики

11 грудня о 20:00 у приміщенні Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” відбудеться відкриття першого міжнародного фестивалю сучасної академічної музики “Kyiv Contemporary Music Days”. Проект створено за ініціативи Kroiser Ensemble (Австрія), він налічує 16 концертів і лекцій.

Як повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на Департамент культури, фестиваль триватиме з 11 до 21 грудня на 9 різних майданчиках Києва і Львова. На його відкритті виступить Armonia Ludus Orchestra (диригент — Михеїл Менабде) за участю солістів Kroiser Ensemble.

У фестивалі також візьме участь камерний ансамбль Sed Contra Ensemble, лауреат багатьох міжнародних конкурсів піаніст Антоній Баришевський (Україна), а також шестеро композиторів, які долучаються до фестивалю в якості лекторів і виконавців власних творів: Міхаель Келль (Німеччина), Жайм Рейш (Португалія), Сєрґєй Нєвскій (Росія-Німеччина), Агустін Кастілла-Авіла (Іспанія), Томаш Скверес (Польща-Австрія), Мауро Салері (Італія). Ознайомитися з програмою фестивалю можна на офіційному сайті проекту.

11 грудня о 15:00 у приміщенні НКММК «Мистецький арсенал» відбудеться прес-конференція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *