Перші ціни на українські рейси оприлюднив Atlasjet

Перші ціни на українські рейси оприлюднив Atlasjet

Ціни на Atlasjet Україна

Atlasjet України запустив продаж квитків на свої перші рейси між Києвом і Львовом, повідомили в авіакомпанії.

Вже заплановано два пробних рейсу – на цей четвер, 18 червня, і на п’ятницю, 19 червня. Виліт з аеропорту “Київ” (Жуляни) о 9.55, у Львові о 11.00, зворотний рейс вечірній – виліт зі Львова о 20.30, у столиці о 21.30.

Спецпропозиція в одну сторону – 1284 грн., в обидві – 2418 грн. Стандарт – 1537 грн в один бік і 2923 грн в дві, бізнес-клас – 5071 і 9992 грн, відповідно.
Купити квитки можна тільки на сайті авіаперевізника.

“Ціни включають харчування, багаж, можливість вибрати місце і не залежатимуть від часу покупки”, – повідомив партнер юридичної фірми “Анте” Андрій Гук.

До Львова з Києва зараз щодня літає МАУ (з Борисполя) і ціни, які пропонує авіакомпанія, нижче Atlasjet України. Так, квиток в економ-класу в обидва боки на сайті продається від 1431 грн, а в бізнес-класі – за 13676 грн.

А якщо добиратися залізницею, то в Інтерсіті + квиток другого класу між Києвом і Львовом коштує близько 325 грн, першого – близько 600 грн.
У Atlasjet України допускають, що реальні ціни, за якими запустять регулярний маршрут, можуть бути відкоректовані, але незначно. “Ціни на сайті, нарешті, переконають пасажирів, що ми не лоукостер”, – підкреслив Гук.

Остаточний розклад буде затверджено після чергового засідання Комісії Державної авіаційної служби України з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній, яке заплановане на 26 червня.

“Ми сподіваємося, що отримаємо призначення хоча б на стратегічні для розвитку Львів-Стамбул і Київ-Москва. Тоді експлуатація маршрутів буде економічно обгрунтована. Після позитивного рішення Державіаслужби за новими рейсам, незабаром будуть розраховані ціни і на ці рейси”, – запевнив Андрій Гук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *