Ужгород: День міста 25 – 26 вересня 2015 року

Традиційно день міста Ужгород будуть відзначати в останні вихідні першого місяця осені, тобто 25 – 26 вересня 2015 року. Ужгородська міська рада, попередньо запланувала провести ряд урочисто-офіційних та культурно-розважальних, спортивних заходів. Очікується проведення заходів мистецько-патріотичного-виховного напрямку.

За традицією відбудуться численні спортивні змагання на майданчиках і дворових територіях, тематичні зустрічі, зібрання в бібліотеках і навчальних закладах. Заплановані концерти на кількох локаціях, у тому числі самодіяльних дитячих та мистецьких колективів, рок-гуртів. У рамках відзначення дня народження Ужгорода відбудеться і міжнародний, 15-ий, ювілейний, фестиваль театрів “Інтерлялька”.

Будуть кінопокази, благодійні аукціони, розважальні заходи у парках “Підзамковий” та “Боздоський”, на території Альпінарію, пленери, художні та фото- виставки, майстер-класи, показові виступи учнів та педагогів музичних, мистецьких шкіл. Організують ярмарки мистецьких виробів і сільськогосподарської продукції тощо.

Буде і благодійна локація Руху підтримки закарпатських війскових. Також буде проведена безкоштовна, відкрита екскурсія в Ужгороді

Також 26-27 вересня 2015 року в Ужгороді проводитиметься найбільша в області Міжнародна туристична виставка-ярмарок “Тур’євроцентр – Закарпаття 2015”, на якій буде представлено нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *