Що не варто робити в мандрах

Що не варто робити в мандрах

Дуже важливо готуватися до подорожі за кордон завчасно. Звичайно, це відмінна можливість познайомитися з іншою культурою і дізнатися більше про світ, проте занадто безтурботно ставитися до поїздки дуже не рекомендується. Які помилки ви можете зробити, і як їх уникнути? Відповідь дає сайт ladypapers.com у своїй статті, якою ми вирішили поділитися з вами.

Ви берете з собою занадто багато речей

Ви часто тягнете занадто багато речей, навіть подорожуючи в межах власної країни. Відмовтеся від цієї звички, адже хто знає, яка буде погода? Не варто утрамбовувати у валізу п’ять сорочок замість однієї або двох.

Зрештою, весь цей важкий багаж буде завдавати багато клопоту, і ви не одягнете і половини тих речей, які героїчно з собою носите. Отже, зберіть багаж, а потім рішуче викладіть назад дві третини і подумайте. Ви будете вражені тим, наскільки полегшиться ваше життя в поїздці.

Ви відвідуєте тільки основні визначні пам’ятки

Звичайно здорово відвідувати класичні місця для туристів, але ж місцева культура не менш цікава. Спробуйте проїхатися по невеликим населеним пунктам і поспостерігати за побутом їх жителів. Це дасть вам набагато краще уявлення про те, як там живуть люди.

Не носіть занадто багато готівки

На жаль, кишенькові злодії зустрічаються скрізь, і мінімум готівки означає, що ви втратите набагато менше своїх заощаджень, ніж якби ви носили з собою все. Якщо ж в країні не особливо поширені банківські карти, і вам доводиться мати з собою багато готівки, залиште їх замкненими в сейфі в готелі і беріть тільки ту суму, яка може вам знадобитися протягом дня.

Ви використовуєте певні жести

У різних культурах деякі жести можуть трактуватися по-різному. Наприклад, схрещування пальців означає надію на удачу, але у В’єтнамі виглядає як образливий жест. Витратьте час на те, щоб вивчити цей момент і нікого не образити в країні, яку ви збираєтеся відвідати.

Ви проводите весь час на курорті

Цілком можливо, що ви захочете відправитися на курорт за пасивним відпочинком. Однак, якщо ви проводите весь час в межах готелю і не вилазите з бару і басейну, ви ніколи не побачите культуру того місця, куди ви приїхали. Спробуйте виділити хоча б день, щоб дослідити цей район і подивитися країну.

Ви не повідомили банку про свою подорож

Немає нічого гіршого, ніж насолоджуватися відпочинком і раптом виявити, що банк заблокував вашу картку. Обов’язково попередньо проконсультуйтеся і поставте його до відома, щоб ваш банк знав країну або країни, які ви плануєте відвідати і коли.

Ви не перевіряєте вимоги до візи

У багатьох країнах для вас може діяти безвізовий режим, але ж не виключено, що ви захочете відправитися туди, де буде потрібно якась реєстрація, а також отримання візи до вильоту або вже безпосередньо по прибуттю.

Якщо ви замовите її онлайн, обов’язково перевірте, чи потрібно роздрукувати копію. Це те питання, яке не можна ігнорувати.

Ви також не перевіряєте вимоги до паспорта

Для в’їзду в деякі країни ваш паспорт повинен бути дійсним протягом як мінімум ще пів року. Не ускладнюйте собі життя власною неуважністю, наприклад, якщо термін його дії закінчується через три місяці. В іншому випадку ви ризикуєте довго бігати по інстанціях, збираючи довідки і замовляючи новий паспорт.

Ви плануєте кожну деталь поїздки щодня

Хоча може бути спокуса спробувати побачити кожну дрібницю в тому місці, яке ви відвідуєте, це просто нереально.

Якщо ви гарячково бігаєте від пам’ятки до пам’ятки, щоб встигнути відзначитися скрізь, то ви не знайдете часу просто отримати задоволення від подорожі. Складіть собі загальний розклад і не бійтеся від нього відступати. Кращі враження — це враження спонтанні і незаплановані.

Ви лягаєте спати після прибуття

Якщо ви перетнули кілька часових поясів, у вас буде проблема з перемиканням організму з однієї тимчасової зони на іншу. Не лягайте відразу спати, оскільки це може повністю зіпсувати ваш цикл сну. Потерпіть і поступово адаптуйтеся до тієї часової зони, де ви знаходитесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *