Канада: круїзи заборонено до лютого 2022 року

Канада: круїзи заборонено до лютого 2022 року

Влада Канади продовжила заборону щодо операцій круїзних компаній до кінця лютого 2022 року.

Заходи поширюються на круїзні лайнери, що здійснюють перевезення 100 і більше людей, і забороняють доступ пасажирських суден, які перевозять понад 12 осіб, до прибережних вод Арктики, повідомив канадський міністр транспорту Омар Альгабра.

“Тимчасову заборону щодо круїзних лайнерів і прогулянкових суден необхідно зберегти, щоб захистити найуразливіші верстви населення й уникнути перегрівання систем охорони здоров’я”, – сказав він.

Продовження заборони ускладнює спроби круїзних операторів відновити рейси в Північну Америку цього року, пише газета The Wall Street Journal. Обмеження мали бути зняті пізніше поточного місяця.

Круїзні лайнери, що йдуть із регіонів США, як правило, роблять зупинку в Канаді. У 2019 році канадські порти відвідали понад 1 млн пасажирів, переважно вони зупинялися у Ванкувері й портах у приморських провінціях.

Члени Міжнародної асоціації круїзних ліній (CLIA) у 2019 році обслужили 29,7 млн осіб, понад половина від цієї кількості припала на пасажирів із Північної Америки.

Порушення заборони на круїзи може призвести до штрафу розміром до 1 млн канадських доларів (близько $779 тис.), ув’язнення на строк до 18 місяців або до застосування обох заходів, повідомила канадська влада.

Продовження заборони є ще одним заходом, вжитим владою країни для обмеження туризму з метою уповільнення темпів поширення коронавірусу. Незважаючи на зниження кількості заражень COVID-19 у Канаді з піків початку січня, процес вакцинації в країні відбувається повільніше, ніж очікувалося. Темпи вакцинації в Канаді відстають від тих, що спостерігаються в найбільш розвинених економіках, зокрема у США і Великій Британії.

Круїзні оператори Carnival Cruise Line, Royal Caribbean Group і Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. призупинили американські операції до 30 квітня. Глава Carnival Corp. (SPB: CCL) Арнольд Дональд у січні повідомив, що ставив за мету відновити обслуговування усіх суден до кінця поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *