Повітряний відпочинок

Екстремальні види спорту завжди привертали різних людей. Хтось хоче оцінити свої можливості, хтось просто полоскотати нерви. Кращий спосіб змусити серце битися частіше – піднятися вище до неба. Ось різновиди повітряних розваг для любителів гострих відчуттів.

Парашутний спорт. Останнім часом він став доступний всім бажаючим. Відкриваються школи, що займаються підготовкою людей до стрибків з висоти. Стрибок з парашутом зможе не на жарт полоскотати нерви. Для початківців організовуються стрибки з висоти 800 м. Слід зазначити рівень безпеки в даному виді спорту. Сучасні технології дозволили автоматизувати процес розкриття парашута. Тому побоювання, що можна забути в потрібний момент зробити провести необхідні дії, марні. Якщо людина дуже хоче стрибнути, але при цьому дико боїться стрибати сама, можна оплатити послугу інструктора, щоб здійснити це удвох.

Політ на параплані. Параплан схожий на парашут, але в цьому випадку людина стартує з якої-небудь височини. Цей різновид повітряного спорту більш спокійний, ніж попередній. Політ проходить зі швидкістю 35 км/год. Немає необхідності проводити особливу підготовку перед стартом. Краща погода для польотів на параплані – сонячний день з помірним вітром. Спробувати себе в ролі пілота можна, звернувшись в клуб парапланерів.

Польоти на дельтаплані. Дельтаплан має одне крило трикутної форми. Сам він дуже легкий і міцний. Злітає ця техніка з землі за рахунок фізичних дій пілота. Як і при польоті на параплані, дельтаплан не вимагає спеціальної підготовки. Але він набагато швидший параплана (70 – 130 км/год). Його будова більш жорстка, тому в небі дельтаплан стійкіший.

Бейсджампінг. Цей вид спорту передбачає, що парашутисти стрибають з високих місць (будинок, міст та ін.). Він набагато небезпечнішій всіх раніше перерахованих. Людина знаходиться в польоті приблизно шість секунд. Тому існує ризик, що купол не встигне розкритися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *