Що варто знати про Іспанію?

Іспанія славиться сонцем і м’якими кліматичними умовами. Її природа підкорює з першого погляду. Величезна кількість пам’яток збирає туристів з усього світу. Надзвичайна культура змусить закохатися в цю країну і повернутися сюди ще раз. Найпопулярніші тусовки для молоді проводяться саме тут. Кожна молода людина мріє потрапити на Ібіцу або Бенідорм. Пляжі Іспанії вітають мандрівників і влітку і взимку.

Крім усього цього є дуже цікаві факти щодо цієї країни

1. Її територія являє собою саму гористу місцевість в Європі. Більш гірської країни годі й шукати. На найвищій точці знаходиться столиця Держави – Мадрид.

2. Радує країна любителів тепла. Загальна тривалість сонячних днів – 280. Але для постійних жителів це не завжди свято, тому що сонце може висушити частина врожаю.

3. Католицька релігія є домінуючою. При чому іспанці дуже шанують релігійні правила і традиції. Як не дивно, при такому розташуванні речей, в країні допускаються шлюби серед представників однієї статі.

4. Особливо цінують іспанці післяобідній час, адже це час обов’язкового відпочинку. Він може бути коротким або більш тривалим. Більшість звичайно воліють тривалий.

5. Серед тварин самим поширений вид представлений кажанами.

6. Ця країна стоїть на 3-му місці за показником винного виробництва в Європі.

7. Перший час туристи можуть бути здивовані манері розмови корінного населення. Вони завжди дуже емоційно висловлюють свою думку, при цьому активно жестикулюючи.

8. Звичайно ж символом Іспанії є корида. Цікавий факт, що червоний плащ матадора покликаний приховати кров, яка проливається під час поєдинку. Так що це розвіює міф, ніби бики від нього стають агресивними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *