Фестиваль “Сучасне кіно Угорщини” в Києві

Сьомий Фестиваль “Сучасне кіно Угорщини” проходитиме в Культурному центрі “Кінотеатр “Київ” міста Києва з 3 по 7 листопада 2016 року.

Ініціаторами проведення Фестивалю виступили: Посольство Угорщини в Україні та “Продюсерська агенція Артмедіа”.

Головна мета проведення фестивалю: популяризація Угорщини в Україні, поглиблення дружніх відносин між українським та угорським народами, розвиток співробітництва в культурній сфері, ознайомлення українців з кращими зразками сучасного угорського кінематографа.

На цьогорічному фестивалі започатковано рубрику “Хіти фестивальних перемог”, до якої увійшли одразу два фільми, що здобули велику кількість нагород на численних міжнародних кінофестивалях:

– “Ліза, лисиця-фея” / Liza, a rókatündér, режисер: Карой Уйй-Месарош – більше 20-ти нагород,

– “1” / 1, режисер: Патер Сперроу – більше 12-ти нагород.

Фестивальний репертуар: на фестивалі традиційно буде представлена підбірка фільмів різних жанрів – комедія, драма, мелодрама, музичний, чорний гумор, трилер, фантастика. Репертуар сформований за рекомендаціями Державного угорського агентства кіно Magyar Filmuniо.

“Свінг” / Swing, режисер: Чаба Фазекаш (Угорщина, 2014р.) – комедія, драма, музичний.

Сліпуче яскравий і нескінченно оптимістичний фільм, підбадьорливий і п’янкий, як шампанське. Різноманітність сюжетних ліній, насиченість подіями, дотепність, культура кабаре роблять фільм яскравим, витонченим та надзвичайно оптимістичним. Картина владно захоплює в гастрольну круговерть, де радість і печаль танцюють в ритмі свінгу. А також, чудовий акторський ансамбль з участю живої легенди угорського кіно незрівнянної Марі Теречік.

“Ліза, лисиця-фея” / Liza, a rókatündér, режисер: Карой Уйй-Месарош (Угорщина, 2015р.) – містична чорна комедія, мелодрама. Сучасна казка, своєрідний зразок європейського магічного реалізму, в якому любов переможе все. Унікальний стиль фільму – мішанина з мюзиклу, детектива, чорної комедії, хоррора і японських казок. Відмінний саундтрек, дуже стильна картинка в дусі поп-арту, приємний гумор і різнопланові комічні персонажі. Чудове кіно не для всіх. Фільм заслужено зібрав більше 20-ти нагород на численних міжнародних кінофестивалях.

“1” / 1, режисер: Патер Сперроу (Угорщина, 2009р.) – фантастика, трилер. Гіпнотичний фільм, що змушує думати про суб’єктивне сприйняття навколишнього світу. Вільна людська думка, на відміну від тіла, не може бути поневолена. Картина нагадує ранні роботи Пітера Грінуея масштабом розкритих тем і розмиванням межі між фактом та домислом. Фільм отримав більше 12-ти нагород на міжнародних кінофестивалях.

“Що б не сталося з Тімі” / Megdönteni Hajnal Tímeát, режисер: Аттіла Херцег (Угорщина, 2014р.) – комедія, мелодрама. Краща комедія року в Угорщині! Дебютний фільм Атілли Херцег здивував великими касовими зборами, обсяг яких випередив навіть американські блокбастери.

“Агенція знайомств №1” / S.O.S Love! The Million Dollar Contract, режисер: Тамаш Шаш (Угорщина, США, Великобританія, 2015р.) – комедія. У сучасних шукачів пригод життя напружене, та ще і ризиковане. Якщо грандіозну аферу спланували початківці, це може закінчитись будь чим, навіть коханням. Авантюрна комедія на голлівудські теми.

Фестиваль розпочнеться 3 листопада в Культурному центрі “Кінотеатр “Київ” показом фільму “Свінг” / Swing, режисер: Чаба Фазекаш (19:00, зал “Сінематека”).

Фестивальні фільми демонструватимуться з 3 по 7 листопада в залі “Сінематека” кінотеатру “Київ”. Початок сеансів о 19:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *