Джазовий фестиваль Jazz Bez залунає у Дрогобичі

2 грудня у Дрогобичі в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича розпочнеться XVII міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.

У ньому візьмуть участь музиканти з України, США, Німеччини, Данії, Польщі та Угорщини. Концерти джазової музики відбуватимуться у Дрогобичі 2, 3, 6, 7 грудня.

Про це сьогодні, 15 листопада, інформували на прес-конференції, яку провели у Дрогобицькій Ратуші організатори фестивалю – інтернет-радіо “Котермак” та КП “Туристично-інформаційний центр”.

Сімнадцятий “JazzBez” об’єднає довкола джазу українські Київ, Харків, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, та польські Варшаву, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток. Вдруге фестиваль відбудеться на Прикарпатті у Дрогобичі та вперше у Стрию.

Четвертий рік поспіль джаз лунатиме у визволеному Краматорську.

Ще одною традицією фестивалю є проведення концертів у селі Новиця Малопольського воєводства, де народився український поет Богдан-Ігор Антонич.

Як і завжди, ідеологічним та організаційним центром фестивалю є Львів.

Упродовж 10 днів у рамках фестивалю відбудеться 87 концертів, в яких візьме участь понад 60 музикантів зі США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України.

Фестиваль “Jazz Bez” привозить тих виконавців, які зараз творять світовий джаз. Також родзинкою фестивалю є презентація максимальної кількості джазових стилів: свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, ясс, фанк, кул, фрі-джаз та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *