Іспанія — рай для гей-туристів ЄС

Іспанію назвали головним європейським туристичним напрямом для геїв і лесбіянок. Про це повідомляється в дослідженні міжнародної інвестиційної компанії LGBT Capital. У документі наголошується, що щорічно ЛГБТ-мандрівники приносять Іспанії 6,04 мільярда євро. Також, на думку експертів, секс-меншини витрачають в поїздках на 30 відсотків більше грошей у порівнянні з туристами традиційної орієнтації.

З початку року Іспанія заробила на туризмі майже 37 мільярдів євро.

EuroWeekly зазначає, що популярність Іспанії у представників секс-меншин може бути пов’язана з тим, що в 2005 році вона стала однією з перших європейських країн, де були легалізовані одностатеві шлюби. Крім того, в 2014 році Іспанія була визнана найбільш доброзичливою до геїв країною. Також щороку в липні в Мадриді проводиться найбільший у світі гей-парад.

Другий у списку популярних у секс-меншин туристичних напрямків, як наголошується в дослідженні LGNT Capital, опинилася Франція (дохід 5,9 мільярда євро), третьою – Німеччина (4,7 мільярда євро).

У липні влада Мюнхена в переддень щорічної гей-ходи “Парад гордості” встановили в місті незвичайні світлофори, на яких зображені тримаються за руки гетеросексуальні пари, а також геї та лесбіянки.

Вперше такі світлофори були встановлені у Відні перед проведенням у місті музичного конкурсу “Євробачення”. На такий крок міська влада пішла, щоб показати широту поглядів жителів австрійської столиці. Пізніше австрійські праві розкритикували “толерантні” світлофори. За словами Тоні Махдаліка, прес-секретаря “Австрійської партії свободи” з питань транспорту, гроші, витрачені на їх установку (всього 63000 євро), варто було б витратити на боротьбу з бідністю та безробіттям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *