Зірки єврейської музики дадуть концерти у Львові

Зірки єврейської музики дадуть концерти у Львові

У Львові, 30 серпня, в рамках фестивалю LvivKlezFest 2015 вистипатимуть світові зірки єврейської музики. Сьомий Міжнародний фестиваль єврейської музики “LvivKlezFest” відбудеться з 2 по 31 серпня 2015 року у культурно-мистецькому центрі “Львівський палац мистецтв”, на вулиці Коперника,17.

Володар премії «Гремі», харизматичний трубач Френк Лондон і скрипаль-віртуоз, керівник Цфатівського клезмерфесту Еяль Шилоах приїдуть до Львова, аби разом з музикантами з Києва Pushkin! Klezmer Band.

Зіркі везуть на фестиваль свої нові композиції, також музиканти зіграють разом пісні з нового альбому Pushkin! Klezmer Band Klezmer Über Alles.

Українські клезмери багато разів перетиналися із Френком та Еялем на концертах і фестивалях. У Львові вони вперше представлять спільну програму.

Френк Лондон – трубач із Нью-Йорку, володар «Гремі», один із найвидатніших клезмерських музикантів у світі. Окрім створених їм The Klezmatics і Klezmer Brass Allstars він прославився своїми роботами з Бобаном Марковичем, Мар’яною Садовською і групою «Аукцион». Френк давно відомий своєю любов’ю до України: з самого початку Майдану він не знімає зі своєї труби жовто-блакитну стрічку.

Еяль Шилоах – скрипаль-віртуоз із Ізраїлю, душа та сердце знаменитого клезмерського фестивалю у Цфаті. Активний діяч ізраїльского клезмерського відродження, Еяль більше відомий як академічний скрипаль. У якості соліста він виступав із Ізраїльським і Лондонським симфонічним оркестрами, досить часто його можна побачити на каналі Mezzo.

Pushkin! Klezmer Band – весільно-фестивальний єврейський оркестр із Києва. Експерементуючи з фольклором, музиканти продовжують традицію великих українських клезмерів Давіда Таращука та Нафтулє Брандвейна, життєствердна музика яких пережила навіть Голокост.

30 та 31 серпня у Львові виступить, можливо, менш титулована, проте улюблена користувачами соцмереж нью-йоркська група Golem. Саме вони заспівали «Червону руту» на Таймс-сквер.

Музиканти з «Golem» в деякій мірі модифікували традиційну єврейську фолк-музику. Група, яку називають єврейським панк-явищем, перемішала єврейські, слов’янські, циганські мотиви у химерних пропорціях і створила свіжий та драйвовий власний стиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *