Які іспанські продукти обов’язково потрібно спробувати?

Якщо вам захотілося спробувати щось новеньке в кулінарії, то варто обов’язково звернути увагу на іспанську кухню! Вона настільки різноманітна, що порадує навіть самого витонченого гурмана. Але потрібно чітко розуміти, які продукти з Іспанії варто поставити на свій стіл, а без яких можна обійтися. Наприклад, хамон обов’язково повинен стояти на вашому столі, якщо ви вирішили зробити тематичний обід або вечерю. Але вам потрібно знати, що для нарізки цього окосту вам знадобляться і аксесуари. Це і ніж для хамона, і спеціальна підставка – хамонера. А для заточування ножа може стати в нагоді керамічний мусат. Асортимент різної смакоти і аксесуарів ви можете переглянути на сайті jamones.com.ua. Ми не будемо зупинятися тільки на м’ясних делікатесах. Адже Іспанія ще відома своїми сирами, різними видами масел. І просто неможливо не сказати про тонкі аромати іспанських вин, які підійдуть до будь-якої страви. А ось у виборі вина варто радитися з сомельє, який підкаже, які вино підійде до ваших страв.

Хамон

Ми починали говорити про хамон. Чому цей м’ясний делікатес відомий у всьому світі? Це сировялений окіст, а його спосіб приготування викликає бажання відразу ж спробувати це м’ясо. Воно в’ялиться близько півроку (і довше) і не має в складі ніяких консервантів або штучних інгредієнтів. Саме за рахунок тривалої процедури приготування (витримка хамона може тривати 12 міс. і довше) такий продукт з Іспанії і зберігається тривалий термін. До речі, у вас є можливість спробувати як хамон серрано, так і хамон іберіко. Чим вони відрізняються? Перш за все, самим м’ясом. А точніше, породою свиней, з яких воно готується. Більш дорогим і елітним вважається хамон Іберіко.

Як подавати таке м’ясо? Ви можете поставити м’ясну нарізку, нарізавши м’ясо слайсами. Таке м’ясо може бути одним з компонентів брускетту, а ще його можна додати в вишуканий салат. Для порівняння ви можете поставити на стіл м’ясо прошутто. Майте на увазі, що для нарізки хамона вам знадобляться і деякі аксесуари. Це спеціальна підставка – хамонера, а також спеціальний ніж і мусат для його заточування.

Ковбаси, сири і масла

Всі продукти з Іспанії, від хамона до мусата, найкраще купувати в спеціалізованих магазинах. Це і смачні іспанські ковбаси, і якісні сири, в тому числі чудовий овечий сир. До речі, ви можете купити масло волоського горіха або кунжутне масло, щоб заправити ним салат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *