Зимова казка в Карпатах

Якщо ви ніколи не були в казці – їдьте в Карпати. Вони прекрасні круглий рік. Але взимку вони просто унікальні своєю красою, величчю і граціозністю. Де ще можна зустріти такий куточок на землі, де б поєднувалися сувора, сніжна зима, тепле м’яке літо, величні гори, безкраї долини, високі стрункі ялини, бездонні блакитні озера, бурхливі річки, мальовничі водоспади? Ще до дайте до цього сучасні готелі та вілли, які запропонують своїм гостям неймовірні умови відпочинку. До речі, саме таке помешкання можна знайти онлайн через Інтернет.

Карпати славляться різноманіттям мінеральних і лікувальних джерел. Гірське повітря, мінеральні води, цілющі трави залучають відпочиваючих в численні санаторії і бази відпочинку карпатського краю: це все манить туристів в Трускавець, Моршин, Сваляву, Солотвино, Шаян. Щедрі різноманітністю своїх багатств Карпати є найдавнішою оздоровницею Європи.

Великою популярністю користуються у любителів активного відпочинку гірські лижі. Катання на лижах, санках, сноубордах приносить величезне задоволення любителям зимових розваг. Величезна кількість баз відпочинку, готелів, мотелів, турбаз нададуть послуги сервісу від економ-класу для студентів, до найвищого європейського рівня.

Лижників зі стажем привертають круті лижні спуски, початківці – освоюють лижі на пологих схилах. Лижні траси, що тягнуться на кілька десятків кілометрів, обладнані крісельними і бугельними підйомниками, сніговими гарматами. Всі траси оснащені системами безпеки. Найпопулярніші гірськолижні курорти, вони відповідають усім європейським стандартам сервісу. З кожним роком удосконалюються і розвиваються.

Після виснажливого катання лижники мають можливість відпочити. Безліч кафе, ресторанчиків пропонують традиційні національні страви в асортименті, в будь-якій точці вам запропонують незвичайно смачну каву, гарячий глінтвейн. В колибах (маленькі кафе в стилі вівчарського тимчасового житла) вам запропонують гуцульську кухню.

Ніде не зустрінеш більше гостинних і доброзичливих людей, ніж жителі цих прекрасних місць. Не можливо не захоплюватися національним багатством і самобутністю їх традицій, костюмів, обрядів.

Карпати – це найкраще місце для відпочинку на Землі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *