Квести та чортове болото

У Цуманській ОТГ розглядають можливості створення туристичного маршруту на території громади в межах проєкту “Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області”. Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

“Нещодавно делегація з Волині відвідала Польщу, де ознайомилася із організацією туристичних маршрутів та вивчала досвід надання агротуристичних послуг. Третього жовтня працівники Цуманської ОТГ зустрілися з консультантом проєкту (“Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області” – ред.) Ольгою Шарутою, щоб обговорити можливості створення туристичного маршруту на території громади”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час зустрічі учасники розглянули можливості залучення до таких маршрутів Чортового болота Цуманської пущі, музею лісу та музею партизанської слави, які розташовані на території громади. А також, продумали цікаві квести, майстер-класи та завдання для дітей, врахували елементи гастрономічного туризму та дегустацій.

Туристичний маршрут планують розробити у кількох варіантах для людей різних вікових категорій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *